záhlaví.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9060"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Na této stránce si můžete stáhnout zdarma smiley
Pinacle studio Www 7 rota vz cz
Je více-méně zřejmé že staří Egyptˇané byli neobyčejně vyspělí , ale vyspělost neznamená jen v používání novodobých technologií a v nahromaděném majetku. Já osobně si myslím že byli natolik vyspělí že mi ¨ páni tvorstva jak si někteří o sobě myslí" nejsme schopni to pochopit, protože náš mozek je zdegenerovanej pohodlím, a vším co nám tento rádoby konzumní svět nabízí. Staří Egypťani byli na vysoký duchovní úrovni a jen jsem v úžasu když pomyslím co dokázali postavit. My to stěží postavíme natož pochopíme. Přeji krásný den.
smileysmileysmileysmileysmiley já nec u konec sěta!
smileysmileysmileysmileysmiley já nec u konec sěta!
Osobně si myslím, že prudký rozvoj techniky umožnilo až sdílení a přístup k základní znalosti - písmu. Přístup ke znalostem čtení a psaní patřil až do poloviny druhého tisíciletí pouze vyvoleným vrstvám - šlechtě a náboženským vůdcům. Teprve s rozšířením všeobecné vzdělanosti se rozšířila i znalost matematiky, fyziky a dalších klíčových oborů, které stály u vzniku dnešní technické společnosti. Umožnilo to totiž sdílet znalosti napříč společenskými vrstvami, umožnilo to tyto znalosti kombinovat a tím i přicházet s novými pohledy, což následně opět akcelerovalo další rozvoj v jiných oblastech.
Děkuji za odkazy. Nález Japonců by potvrzoval tvrzení o safírové knize (ze Židovských pověstí- VI.kap.), ve které bylo zapsáno i znázorněno vše od začátku až do konce světa. Známá je i kartuše, znázorňující vrtulník, letadlo, loď a další.
Děkuji za upozornění na V.

Informace o planetce lze vygooglovat pod názvem Apophis.
to není jisté, jestli Egypťané neměli minimálně atomový reaktor!!

podívejte se na http://skorovse.webzdarma.cz/historie.htm#_Toc200800627 oddíl džoserova pyramida.
Vytahnout ze starych predpovedi ty ktere se hodi neni nic tezkeho. Ale tech, co se nesplnily je mnohem vic. A technicky rozvoj na konci tisicileti? No proste lide pochopili ze jsou strujci svychj osudu a prestali spolehat na nabozenske "pravdy". Kdyz jako vedec nejste omezovan predpotopnimi nazory, muzete i neco objevit a uvest to v praxi, pokud i ostatni maji dostatecne otevrenou mysl (demokracie, svoboda mysleni). Konecne zijeme v dobe, kdy nabozensti fanatici jako Vy nemaji pravo veta. Preji hezky den a mnoho stesti.
HUSTY23.08.2015 21:24:30
gurad

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4666 | 38%)
Ne (3760 | 31%)
editor A.Radechovský , pomocný editor Daniel Škarda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one