záhlaví.jpg

Kniha návštěv a Názory na stránky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9362"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dnes je jasné, že darwinismus je mýtus a všechny tzv. doklady evoluce byly poddody, omyly, nebo pramenily z nedostatečného poznání. Kreacionismus a ID mají tu vědeckou výhodu oproti darwinismu že dokáží predikovat nové oběvy. Kreaciosté vždycky věřili že všechny ty údajné (dnes bývalé) důkazy jsou omyly a že věda bude dál na jejich úkor potvrzovat inteligentní uspořádání.
A možná proto bychom se měli na chvíli zastavit v našem překotném vývoji který jde nejspíš špatným (konzumním a sebezničujícím) směrem. Otočit se zpět do minulosti, a znovu pečlivě prozkoumat prastaré záznamy z dávné historie. Je třeba nový pohled. Nové překlady hodné člověka raketového věku. Spousta textu byla přeložena z původních jazyků před 100 i 150 i více lety, kdy překladatelé psali o strojích, které sloužily lidem jako o zvířatech a celé to pak vypadalo jako nějaký mýtus, který nedával žádný smysl a byl přesunut do kategorie pohádek. Překladatelé za to ovšem nemohli, moderní stroje si nedokázali představit, a tak buď text vynechali nebo doplnili po svém. Z letadel udělali ptáky, ze světel oči, atd. Staré básně jako např. Mahábharáta, která obsahuje 110tis. veršů ještě nebyla zcela přeložena. Píše se v ní velmi podrobně o leteckých soubojích, zničujících zbraních, které dokážou spálit celá města. Dokonce bojovník Ardžuna dostal zbraň, která mohla zničit celou zemi. Byl proto varován bohy, kteří mu ji svěřili, že musí být velmi opatrný. A je tam toho mnohem víc. Souboje měst bohů která byla na nebi (dnes to nazýváme oběžnou dráhou a ani ve snu by nás nenapadlo říkat "nebesa") a pak jejich zřícení v plamenech na zemi. Dnes už zase máme miniaturní obydlí na orbitu (stanice ISS), a ve filmu Elysium nám tvůrci ukázali jak by to mohlo vypadat ve velkém provedení. Moderní překlady a současný pohled, jsou tedy základem pro pochopení toho, co se tady v minulosti dělo. To by nám mohlo pomoci do budoucnosti, protože je možné že vše to, kam se teď momentálně kvapem řítíme, se už stalo. Je docela možné, že už jsme měli města na obloze a velmi pravděpodobně je budeme mít znovu. Nejhorší pro pochopení dávných událostí na této planetetě je tedy dogmatizmus. Trvání na svém a kvikot jako prase na zabíjačce, když mi nám někdo bere naše prasta
zbytek textu, který se nevešel: ré předsudky, které nám tloukli do hlav desítky nebo stovky let. Je to pro nás velice nepříjemné, opustit staré dobré jistoty a udělat krok do neznáma, mysl se brání. Znamená to totiž nejistotu a to nemá mozek rád. Pro někoho přijmout takovou myšlenku, není jednoduché. Chce to odvahu. Odvahu studovat, číst, vzdělávat se. Číst i to s čím nesouhlasím. Nespěchat se závěry. Dogma je totiž smrt moudrosti. Amen.
Dobrý den.
Byla bych velmi ráda, kdyby jste něco napsal o vzniku Měsíce. Vím, že to možná není Váš obor, ale mohlo by to být zajímavé a užitečné. Minimálně by jste možná došel k závěru, která z teorií o vzniku Měsíce je pravdivá. Nebo by jste vytvořil svou vlastní?
Děkuji - vděčný student píšící ročníkovou práci o Měsíci
smiley
dobrý pokus o sestavení příběhu o Zemi a jejím okolí.
Zkuste třeba také www.nejsmeovce.cz, kde se o něco podobného pokouším zas já. A s drzostí sobě vlastní tvrdím, že můj příběh obsahuje větší míru logiky.
dobrý pokus o sestavení příběhu o Zemi a jejím okolí.
Zkuste třeba také www.nejsmeovce.cz, kde se o něco podobného pokouším zas já. A s drzostí sobě vlastní tvrdím, že můj příběh obsahuje větší míru logiky.
Je mi opravdu líto, že tolik lidé věří všem těmto hloupostem. Vadí mi, jak amatérsky se tu zachází s biblí. Tam, kde není rozumem zvažovaná víra, tam si holt lidé vytvářejí pověry, hlavně že je to "fascinující".
Korálek World Vám nabízí korálky a komponenty pro Vaše vlastní tvoření. V sortimentu naleznete např. TOHO rkorálky, rokajl PRECIOSA, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál, bižuterní komponenty, skleněné a plastové korálky a spoustu dalších.
řeknu to jednoduše, tahle stránka je dobrá a důležitá ke změně pohledu který nám byl vědou a náboženství v nucen(zkutečnost zatajují). více se dozvíte ve slovansko-arijských védach. není problém se k nim na netu dostat.
Objavil som túto stránku, keď som hľadal nejaké informácie o potope sveta. Zatiaľ som iné články nečítal, ale čo sa týka potopy sveta, tak na tú mám odlišný, jednoduchší názor ako je tu prezentovaný. Keď si vyšetrím trochu času, určite si prečítam aj ostatné články. Sú to témy, ktoré ma odjakživa zaujímali.
Takáto verzia je uveriteľnejšia (i keď nemusí byť 100% pravdivá), ako to, že sme dielom "náhody". - Pravda je tam vonku smiley
Dobrý den.Jsme studenti University Palackého v Olomouci a natáčíme dokument o konspiračních teoriích konce světa v roce 2012.

Projekt s pracovním názvem "The End 2012" je zaměřený hlavně na výpovědi lidí, kteří se o tuto problematiku zajímají.

Jde hlavně o názor jednotlivce, zachycení myšlenky odborníka i laika. Bude to krátký dokumentárně-experimentální film určený především studentům vysokých škol.Chtěli bysme udělat také krátký rozhovor i s vámi, jako redaktory tohoto serveru. Bylo by to možné?

Děkujeme za odpověďfilmový štáb UPOL

film.upol@email.cz
chce to ještě zapracovat a soustředit se na fakta.... tohle působí spíš jako dětská fantazie... zábavné, ale velmi omezené.... např hned v úvodu se dozvídám, že někdo vybral naši planetu a poté ji přetvořil atd.... to naprosto postrádá logiku... nebylo by jednodušší vybrat jinou, vhodnější planetu nebo ještě lépe vypustit život do vesmíru, ať se uchytí, tam kde je to vhodné, stejně jako se šíří život na Zemi? a co vytvořit nějaké základní stavební kameny z kterých ve vhodných podmínkách vznikne život? Geniální.... ale to jsme zase u vědecké teorie a to je nuda, že?
Bohužel stránky zcela postrádají logiku a vědecká fakta,nehledě na to,že autor zcela evidentně neví nic o křestanství.Evidentně se nechal inspirovat hlavně panem hoteliérem Von Danikenem a zapoměl si prostudovat také vědecká fakta.To jest tyto stránky bohužel nemají žádnou informační hodnotu.
Porovnání s Von Danikenem je zcela na místě
Stránky se mi líbí. Chtěla bych poopravit jméno

matka Shimptovová na Shimptonová ( moje oblíbená).Doporučuji si přečíst knihu Filadelfský experiment od Olivera Gerchitze.
Omlouvám se, ale ještě jsem chtěla doporučit knihu Evoluce podvod století od H.J.Zillmera,kde je jasně naznačeno, že nelze věřit ani archeologickým "výzkumům a objevům", protože si archeologové zařazují své objevy do doby, která se jim zrovna hodí a "Evoluční teorie " má také plno trhlin.smiley
27.10.2017 10:53:20
gurad

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4666 | 38%)
Ne (3760 | 31%)
editor A.Radechovský , pomocný editor Daniel Škarda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one