záhlaví.jpg

Nový příspěvek

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1424"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
a jako пораметры tam)))) smiley
Download cs6 with crack
Naprosto úžasné, dáno do těch správných souvislostí. Snad procitne více lidí...
Nemůžu pochopit, že jsem na tuto stránku narazil až teď a už vůbec nechápu, že je zde tak málo reakcí.. zpracované to máte úžasně a kdybych nemusel zítra (dneska:)) vstávat, pročetl bych úplně všechno.Aspoň se mám na co těšit a už vím, čím strávím dnešní den :))
Něco z předmluvy:„Cožpak v neprobádaných pralesích Jižní Ameriky, Nového Zélandu, Sumatry i jinde nežijí lidé na úrovni doby kamenné, zatímco naše civilizace létá do kosmu a provádí genetické manipulace?“Ale vždyť to právě dokazuje Darwinovu evoluční teorii.„Díky jiným odvážlivcům, jako jsou například Erich von Daeniken, Zecharia Sitchin a Hans Joachim Zillmer a řadě dalších se pomalu poodhaluje závoj,“Nepoodhaluje se vůbec nic. Jejich práce patří do říše pohádek a nelze je doložit žádnými důkazy.„Proč by nebylo možné například položit rovnítko mezi „velký třesk“ a „stvoření“? Proč konzervativní vědci ani nechtějí uvažovat o tom, že při „velkém třesku“ byl současně s viditelným i neviditelným vesmírem stvořen i život, jako jeho nedílná součást?“Nám známý život je šroubovice DNA a ta se na zemi objevila až o mnoho let později.„Ve světě nyní probíhá boj mezi zastánci Darwinovy teorie, tzv.evolucionisty a zastánci teorie stvoření, tzv. kreacionisty.. atd.. Osobně si myslím, že se obě teorie doplňují a jsou takzvaně dvěma stranami téže mince.“Vůbec se nedoplňují - Evolucionisté věří v náhodný vznik života a vůči jiným formám života ve vesmíru jsou skeptičtí. Kreacionisté naopak věří, že život byl stvořen nějakou vyšší inteligencí - a té přiřazují různá jména.„Bůh světovou potopou a dobou ledovou zničil všechno,“Bůh nezničil nic. Potopa patří do mytologie a ne do historie.

I. Pověst o Matičce Zemi„Před několika miliony let bylo rozhodnuto Nejvyšší Radou vyzkoušet nejnovější poznatky superarchitektonických a genetických technologií“A pak čtu dál - aha! - vždyť já trouba to vůbec nepochopil. Tady jde přece o toto: http://www.fantasyplanet.cz/Rozhodně je co zlepšovat, ale držím palce. Jedna rada - pomohlo by vytvořit příběh, postavy, souvislou dějovou linii a hlavně - zápletku. A zjednodušit. Příběhy Dana Browna jsou jednoduché a proto jsou oblíbené. Good luck!Díky, moc pěkné ! Jinak bych už jen opakoval předchozího "Neith" ...
Zdravím, vážený příteli...Tyto stránky jsou jedny z nejlepších na jaké jsem při hledání podobných témat narazil...Jsou mi inspirací a povzbuzením. Vím totiž co to obnáší a gratuluji Vám k tak precizní práci...Doufám, že je budete rozvíjet a já tak zůstanu velmi spokojeným čtenářem... Neith.
No neviem...tých planétok je viac a vypadá to huste:

1999 AN 10

http://tajomstva.org/veda-vesmir/co-sa-blizi-k-planete-zem/
19.03.2016 00:33:42
gurad

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4666 | 38%)
Ne (3760 | 31%)
editor A.Radechovský , pomocný editor Daniel Škarda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one