záhlaví.jpg

Kniha návštěv a Názory na stránky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2068"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dnes je jasné, že darwinismus je mýtus a všechny tzv. doklady evoluce byly poddody, omyly, nebo pramenily z nedostatečného poznání. Kreacionismus a ID mají tu vědeckou výhodu oproti darwinismu že dokáží predikovat nové oběvy. Kreaciosté vždycky věřili že všechny ty údajné (dnes bývalé) důkazy jsou omyly a že věda bude dál na jejich úkor potvrzovat inteligentní uspořádání.
Mohu se zeptat komu a z čeho je to tak jasné? Jasné totiž s postupujícími objevy v kvantové fyzice neí už vůbec nic. Naopak se relativizují i znalosti, které jsme ještě nedávno považovali za neměnné.
Dobrý den.
Byla bych velmi ráda, kdyby jste něco napsal o vzniku Měsíce. Vím, že to možná není Váš obor, ale mohlo by to být zajímavé a užitečné. Minimálně by jste možná došel k závěru, která z teorií o vzniku Měsíce je pravdivá. Nebo by jste vytvořil svou vlastní?
Děkuji - vděčný student píšící ročníkovou práci o Měsíci
smiley
dobrý pokus o sestavení příběhu o Zemi a jejím okolí.
Zkuste třeba také www.nejsmeovce.cz, kde se o něco podobného pokouším zas já. A s drzostí sobě vlastní tvrdím, že můj příběh obsahuje větší míru logiky.
dobrý pokus o sestavení příběhu o Zemi a jejím okolí.
Zkuste třeba také www.nejsmeovce.cz, kde se o něco podobného pokouším zas já. A s drzostí sobě vlastní tvrdím, že můj příběh obsahuje větší míru logiky.
Je mi opravdu líto, že tolik lidé věří všem těmto hloupostem. Vadí mi, jak amatérsky se tu zachází s biblí. Tam, kde není rozumem zvažovaná víra, tam si holt lidé vytvářejí pověry, hlavně že je to "fascinující".
Korálek World Vám nabízí korálky a komponenty pro Vaše vlastní tvoření. V sortimentu naleznete např. TOHO rkorálky, rokajl PRECIOSA, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál, bižuterní komponenty, skleněné a plastové korálky a spoustu dalších.
řeknu to jednoduše, tahle stránka je dobrá a důležitá ke změně pohledu který nám byl vědou a náboženství v nucen(zkutečnost zatajují). více se dozvíte ve slovansko-arijských védach. není problém se k nim na netu dostat.
Objavil som túto stránku, keď som hľadal nejaké informácie o potope sveta. Zatiaľ som iné články nečítal, ale čo sa týka potopy sveta, tak na tú mám odlišný, jednoduchší názor ako je tu prezentovaný. Keď si vyšetrím trochu času, určite si prečítam aj ostatné články. Sú to témy, ktoré ma odjakživa zaujímali.
Takáto verzia je uveriteľnejšia (i keď nemusí byť 100% pravdivá), ako to, že sme dielom "náhody". - Pravda je tam vonku smiley
Dobrý den.Jsme studenti University Palackého v Olomouci a natáčíme dokument o konspiračních teoriích konce světa v roce 2012.

Projekt s pracovním názvem "The End 2012" je zaměřený hlavně na výpovědi lidí, kteří se o tuto problematiku zajímají.

Jde hlavně o názor jednotlivce, zachycení myšlenky odborníka i laika. Bude to krátký dokumentárně-experimentální film určený především studentům vysokých škol.Chtěli bysme udělat také krátký rozhovor i s vámi, jako redaktory tohoto serveru. Bylo by to možné?

Děkujeme za odpověďfilmový štáb UPOL

film.upol@email.cz
chce to ještě zapracovat a soustředit se na fakta.... tohle působí spíš jako dětská fantazie... zábavné, ale velmi omezené.... např hned v úvodu se dozvídám, že někdo vybral naši planetu a poté ji přetvořil atd.... to naprosto postrádá logiku... nebylo by jednodušší vybrat jinou, vhodnější planetu nebo ještě lépe vypustit život do vesmíru, ať se uchytí, tam kde je to vhodné, stejně jako se šíří život na Zemi? a co vytvořit nějaké základní stavební kameny z kterých ve vhodných podmínkách vznikne život? Geniální.... ale to jsme zase u vědecké teorie a to je nuda, že?
Bohužel stránky zcela postrádají logiku a vědecká fakta,nehledě na to,že autor zcela evidentně neví nic o křestanství.Evidentně se nechal inspirovat hlavně panem hoteliérem Von Danikenem a zapoměl si prostudovat také vědecká fakta.To jest tyto stránky bohužel nemají žádnou informační hodnotu.
Porovnání s Von Danikenem je zcela na místě
Stránky se mi líbí. Chtěla bych poopravit jméno

matka Shimptovová na Shimptonová ( moje oblíbená).Doporučuji si přečíst knihu Filadelfský experiment od Olivera Gerchitze.
Omlouvám se, ale ještě jsem chtěla doporučit knihu Evoluce podvod století od H.J.Zillmera,kde je jasně naznačeno, že nelze věřit ani archeologickým "výzkumům a objevům", protože si archeologové zařazují své objevy do doby, která se jim zrovna hodí a "Evoluční teorie " má také plno trhlin.smiley
18.08.2017 13:55:38
gurad

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4643 | 38%)
Ne (3756 | 31%)
editor A.Radechovský , pomocný editor Daniel Škarda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one